Reference

Odehráli jsme již přes 1000 svateb, 500 plesů a množství dalších společenských událostí. Prohlédněte si reference nevěst, které s námi protančily střevíce, maturantů, kteří za našeho doprovodu vkročili do dospělosti a firemních zákazníků, které jsme pobavili na jejich vánočním večírku.

Rádi bychom celé kapele poděkovali za báječnou atmosféru, kterou jste vykouzlili na naší svatbě. Blueband byla naše první volba a rozhodně se vyplatila. Dokážete roztančit i ty, co obvykle neopouštějí bar. Jste skvělí hudebníci a fajn lidi.
Eliška Kadlecová

nevěsta

Super hudba, hlasy i komunikace, pokud hledáte kapelu z Vysočiny, můžeme jen doporučit! Díky, že jste nám hráli na svatbě!
Veronika Čížková

nevěsta

Skvělá kapela na maturitní plesy, nikdo z hostů si jí nemohl vynachválit. Skvěle si zatancovali jak mladší tak i starší generace! 🙂 Ještě jednou velký dík za účast na maturitním plese Oktávy a 4.A. Gymnázia Milevsko!
Oktáva a 4.A

Gymnázium Milevsko

Dobrý den, pane Matějko, chtěli bychom Vám a celé kapele poděkovat za skvělý den a úžasnou atmosféru, kterou jste vytvořili. Byli jsme nadšení a moc spokojení. Všichni Vás chválili a dokonce kamarádi, kteří mají v plánu brát se příští rok, nám říkali: „Díky, teď už víme, od koho chceme, aby nám hrál na svatbě.“ Neskutečná show z Vaší strany a skvělý výběr písní. Prostě skvělé. Děkujeme moc, budeme Vás všude doporučovat.
Lucie a Pavel Smíšek

novomanželé

Dobrý večer, moc bychom Vám a samozřejmě i kolegům chtěli poděkovat za úžasnou práci, kterou děláte, neznáme lepší kapelu a i díky vám všem byla naše svatba jedna velká párty. Chceme se omluvit, že jsme  zapomněli připravit stůl a židle, v tom všem shonu jsme to zazdili. Přesto věřím, že se vám s námi líbilo a že jste se i díky našim tanečním kreacím pobavili. 😀 Úžasná kapela, skvělá komunikace! I díky vám byla naše svatba nezapomenutelná. Ještě jednou moc děkujeme a doufáme, že vás všechny zase brzy někde uslyšíme, jste opravdu báječní!!! Děkujeme moc!

Zuzka a Lukáš Nikodýmovi

novomanželé

Měli jsme kapelu Blueband na svatbě a byla jednoduše dokonalá. Vytvořila super atmosféru a všichni lidi pařili. Písníčky byly lepší než v originále. Nejlepší kapela co jsem viděl. Tak skvělé vystoupení jsem na žádné akci ještě nezažil. Moc děkujeme, že jste náš den udělali super :-D!

Mirek Novák

ženich

Ahoj Jirko, velké díky Tobě i celé kapele za perfektní výkon na našem sobotním maturitním plesu. Byli jste super, super, super…
Laďka a Irena

třídní učitelky, SŠPTAJI

Moc děkujeme skvělé kapele Blueband za úžasný doprovod během naší svatby. I díky Vám jsme si náš den moc užili! Jednoznačně doporučujeme!
Helena Giebelstein

nevěsta

Rádi bychom poděkovali za vynikající hudební zážitek na naší svatbě. Všichni byli nadšení a užili si – jak tance, tak poslechu Vaší skvělé hudby. Všem doporučujeme.
Barbora Procházková

nevěsta

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat uskupení Xband. Vdávali jsme dceru a moc jsme si přáli, aby byla dobrá nálada. Předčilo to naprosto naše očekávání. Většina z nás jsme muzikanti – akordeon, klavír, zpěv, tenor, tanec atd. – muzika produkovaná skupinou Blueband (menší uskupení XBand) byla fantastická, zpěvy neuvěřitelné a repertoár přesně pro skvělou párty. Mělo to drive, krátké přestávky, prakticky nepřetržitě jsme tancovali. Moc jsme si to užili a můžeme jenom doporučit. Kyčle bolí ještě dnes… Ještě jednou moc děkujeme!!!

Marie Horáková

maminka nevěsty

Nejlepší kapela, kterou jsme kdy na svatbě slyšeli hrát! A navíc hrála na té naší 🙂 Měli jsme uskupení XBand s bubeníkem. Strašně moc jsme si to užili, jste skvělí! 🙂 Díky!
Tereza Zemanová

nevěsta

Reference

S kým jsme již měli tu čest a kdy nám bylo ctí

Reference 1
Reference 2
Reference 3
Reference 4
Reference 5
Reference 6
Reference 7
Reference 8
Reference 9
Reference 10
Reference 11
Reference 12
Reference 13
Reference 14
Reference 15
Reference 16
Reference 17
Reference 18
Reference 19
Reference 20
Reference 21
Reference 22
Reference 23
Reference 24
Reference 25
Reference 26
Reference 27
Reference 28
Reference 29
Reference 30
Reference 31
Reference 32
Reference 33
Reference 34
Reference 35
Reference 36
Reference 37
Reference 38
Reference 39
Reference 40
Reference 41
Reference 42
Reference 43
Reference 44
Reference 45
Reference 46
Reference 47
Reference 48
Reference 49
Reference 50
Reference 51
Reference 52
Reference 53
Reference 54
Reference 55
Reference 56

Chcete s námi protančit večer?

Rádi se vám ozveme a nabídneme kousek z toho, co umíme.

Mgr. et Mgr. Jiří Matějka

+420 608 701 500
poptavka@blueband.cz

Sledujte nás

Poptat termín