REFERENCE

S kým jsme již měli tu čest a kdy nám bylo ctí

Odehráli jsme množství společenských akcí, téměř 1000 svateb a více než 400 plesů

Dobrý den, pane Matějko, chtěli bychom Vám a celé kapele poděkovat za skvělý den a úžasnou atmosféru, kterou jste vytvořili. Byli jsme nadšení a moc spokojení. Všichni Vás chválili a dokonce kamarádi, kteří mají v plánu brát se příští rok, nám říkali: „Díky, teď už víme, od koho chceme, aby nám hrál na svatbě.“ Neskutečná show z Vaší strany a skvělý výběr písní. Prostě skvělé. Děkujeme moc, budeme Vás všude doporučovat.

Lucie a Pavel Smíšeknovomanželé

Dobrý den, chtěli bychom Vám moc poděkovat za super atmosféru, kterou jste vytvořili na našem maturitním plese. Ohlasy lidí byly jen pozitivní a doufáme, že zase někdy zavítáte na nějaký ples do Čáslavi. Ještě jednou děkujeme.

OktávaGymnázium Čáslav

Rádi bychom poděkovali za vynikající hudební zážitek na naší svatbě. Všichni byli nadšení a užili si - jak tance, tak poslechu Vaší skvělé hudby. Všem doporučujeme 🙂

Barbora Procházkovánevěsta

Skvělá kapela na maturitní plesy, nikdo z hostů si jí nemohl vynachválit. Skvěle si zatancovali jak mladší tak i starší generace! Ještě jednou velký dík za účast na maturitním plese Oktávy a 4.A. Gymnázia Milevsko!

Oktáva a 4.AGymnázium Milevsko

Chci poděkovat Vaší kapele, jak výborně jste dali náš ples. Zatím máme jen pozitivní ohlasy a věřím, že to tak i zůstane. Ještě jednou veliiiikééé díky.

Bc. Dagmar Malávedoucí úseku vnitřních a vnějších věcí, Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Ahoj Jirko, velké díky Tobě i celé kapele za perfektní výkon na našem sobotním maturitním plesu. Byli jste super, super, super...

Laďka a Irenatřídní učitelky SŠ PTAJI, Jihlava

Pokud máte zájem o naše vystoupení stačí jediný klik. Rádi se vám ozveme a nabídneme kousek z toho, co umíme.