BLUEBAND

Kapela na svatbu

BLUEBAND

Kapela na svatbu

BLUEBAND

Kapela na svatbu

BLUEBAND

Kapela na svatbu

BLUEBAND

Kapela na svatbu

BLUEBAND

Kapela na svatbu

BLUEBAND

Kapela na svatbu

BLUEBAND

Kapela na svatbu

BLUEBAND

Kapela na svatbu

Blueband jako kapela na svatbu

Každý svatební den má několik zásadních okamžiků. Magické ANO, první polibek, ale také první tanec. Dobrá kapela může udělat vaši svatbu nezapomenutelnou. Prvním tancem zábava začíná, ale rozhodně nekončí. My to víme, tak jsme speciálně pro svatební oslavy vytvořili dokonalou čtyřčlennou sestavu, kterou si zamilujete stejně jako více než 800 nevěst před vámi. Myslíme i na ty, co preferují větší nebo menší počet muzikantů. V takovém případě nabízíme Duo nebo klidně celý sedmičlenný Blueband. Je to na vás, ale bavit se budete vždy!

Čtyřčlenná sestava

XBand je tu proto, aby vás zbavil veškerých starostí ve svatební den. Přijedeme, postavíme a zahrajeme. A co můžeme nabídnout? Nejširší repertoár, spoustu nástrojů (saxofon, trubka, trombon, kytara, klávesy, bonga), zpěváka a báječnou zpěvačku. Při stavění jsme diskrétní, ale když hrajeme, je nás dobře slyšet. Samozřejmostí je i vlastní profi technika, ale o tom se v dobré společnosti už snad ani nemluví.

zpěvačkazpěváksaxofontrubkatrombonklávesyklávesy

Duo

Umíme pochopit, že i komorní svatba má své kouzlo. Aby nebylo víc muzikantů, než svatebčanů, můžeme nechat ve zvláštních případech dechaře doma a přijet za vámi jen se zpěvačkou (zpívající saxofonista a zpěvačka). Budeme se určitě hodně snažit, ale nikdy to nebude taková šou jako s XBandem. Na to je nás ve dvou zkrátka málo. Inu zkrátka Duo.

zpěvačkazpěváksaxofonklávesyklávesy

Sedmičlenná sestava

Ano, máte pravdu, Blueband je tu hlavně pro plesy, ale občas se najde někdo, kdo chce proplesat celý večer a tak ani Blueband nesmí stát v koutě. Svatbám se nebráníme ani v naší největší sestavě. Problém bude jistě s termíny, ale proč se nezeptat, pokud by právě Blueband mohl splnit váš svatební sen?

zpěvačkazpěváksaxofontrubkatrombonbaskytaraelektrická kytaraklávesybicí

Na co se často ptáte

Kterou kapelu si máme vybrat?

Z našeho pohledu je tu v případě svatby jasná volba – XBand.

Máte v kapele saxofon?

No jeje. Vždycky. Ale dokonalé je to teprve ve spojení s trubkou nebo trombonem.

Co všechno hrajete?

Jednoduše všechno. České i zahraniční písničky, hity i everegreeny. Seznam skladeb najdete v sekci Repertoár. Snažíme se, abychom vás neomrzeli, proto přidáváme každý rok několik nových pecek.

Kde všude hrajete?

Naším domovem je Vysočina (Jihlava, Pelhřimov), ale máme rádi i jiná místa v ČR. Hráváme pravidelně v Praze, Brně, Táboře, Českých Budějovicích, ve Znojmě, ale i Olomouci. Zkrátka kdekoli, kde nás mají rádi. Nebráníme se ani výletům k našim sousedům.

Jak dlouho hrajete?

Na začátku se domluvíme, ale končíme nejdéle o půlnoci. Celková délka produkce je cca 6 hodin.

Kdy přijedete?

Přibližně hodinu před zahájením produkce. Diskrétně postavíme a můžeme začít. Sláva digitálním technologiím.

Kdy je ideální začátek hudební produkce?

Ideální není žádný, ale obvykle nejlépe funguje start mezi 17. a 18. hodinou. Nevěříte? My už to testovali více než 1000× v průběhu uplynulých 20 let.

Co děláte o pauzách?

Jedním slovem – odpočíváme. Chvilka klidu během 6hodinové produkce všem prospěje. Pokud budete chtít, můžeme na přestávky pustit reprodukovanou hudbu na pozadí.

Co když budete nemocní?

K tomuto politováníhodnému nedopatření dochází nejvýše jednou za dvacet let. U každého nástroje se může vystřídat několik muzikantů a i zpěvačky máme v zásobě dvě. Pokud se již náhodou stane, snažíme se pomoci s hledáním náhrady, ale nemalujme čerta na zeď.

Jak je to s první písničkou (novomanželským tancem)?

Existují tři možnosti. Buď ji najdete v našem repertoáru nebo budeme schopni se ji naučit. A pokud je to moc speciální, tak vám ji pustíme, když nám ji dodáte e-mailem (jirik@justblue.cz) nebo na flash disku ve formátu MP3 nebo WAV s názvem bez diakritiky.

Máte nějaké technické požadavky?

Žádné! Vše, co potřebujeme si přivezeme s sebou. Nemusíte se o nic starat. Vlastně pardon, samozřejmě napájení 230 V/10 A, ale to je doufejme dnes opravdu všude. 

Hrajete také venku?
Ano, pokud u toho neumrzneme. Máme ale zásadní požadavek na nějaké zastřešení. Střecha, pergola, párty stan a podobně. Může to být ochrana před rychlou letní bouřkou, ale je to hlavně ochrana před sluncem a večerní vlhkostí.
Hrajete s hosty nějaké hry?

My sami je neiniciujeme, je řada zákazníků, kteří nemají podobné aktivity rádi. Nicméně rádi pomůžeme, pokud se toho některý z přátel či rodinných příslušníků zhostí.

Máme na svatbě překvapení. Pustíte nám naši hudbu?

Problém to není, jen technicky mohou nastat drobné zádrhele. Takže ANO, ale dejte vědět předem, abychom se domluvili na formátu a médiu. Ideální je to poslat e-mailem dopředu. Když to nejde, pak telefon OK, flash disk MP3 nebo WAV s názvem bez diakritiky OK a nebo pokud budete mít vlastní počítač nebo cokoliv s výstupem 3,5 mm jack, tak OK. Konektory cinch nevedeme. 

Budeme promítat veselé video. Pustíte nám k tomu zvuk?

Může nastat problém se vzdáleností. Pokud o tom víte, raději se ozvěte předem, ale problém to není, pokud chcete připojit vlastní počítač s výstupem 3,5 mm jack, tak to zvládneme.

Musíme se před svatbou sejít?

Ne, nebojte, nemusíme. Vše, co potřebujeme vědět, se dá vyřešit krátkým telefonátem nebo po e-mailu. Tedy konkrétně:

 • místo produkce
 • začátek produkce
 • první tanec

Ostatní se stejně nedá moc předpovědět. 

Jak dlouho před svatbou máme upřesnit podrobnosti?

Pro nás je ideální, když se ozvete tři až pět dnů před svým velkým dnem. Jednak proto, že je velmi pravděpodobné, že už máte vše dobře rozmyšlené a také proto, že tou dobou je i pro nás vaše svatba hlavním cílem příprav. Potvrdíme si přesné zahájení produkce (nikoliv náš příjezd) a průběh první taneční série. Napište prosím e-mail (jirik@justblue.cz) nebo zavolejte po 16. hodině na telefonní číslo 608 701 500.

Repertoár

Repertoár dělá kapelu, proto každý rok připravujeme nové a nové písničky tak, aby to bavilo nás i vás. Výčet je širší než delta Amazonky a pokrývá mnoho žánrů a stylů. Vybíráme z něj pečlivě na každé akci podle konkrétního obsazení kapely a hlavně podle toho, jak se zrovna bavíte. Hrajeme zejména:

 • zahraniční pop (Robbie Williams, Joe Cocker, Amy Winehouse, Tina Turner, Whitney Houston, Michael Jackson, Bruno Mars, Lady Gaga...)
 • český pop (Karel Gott, Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Jiří Korn, Chinaski, Krištof...)
 • standardní tance (waltz, slowfox, foxtrott, rock'n'roll...)
 • latinsko-americké tance (tango, rumba, samba...)
 • českou klasiku (polka, valčík)

Fotografování

Postaráme se o zachycení těch nejzajímavějších okamžiků vaší společenské události. Zařídíme pro vás:

 • fotografování svatby
 • fotografování plesu
 • fotografování večírku

Chcete i video? Doporučíme vám prověřeného profesionála.

Více informací na matejkafoto.cz

Ahoj Bluebanďáci, chtěl bych Vám ještě jednou moc poděkovat za skvělou hudební show na naší svatbě. Všichni se skvěle bavili a hosté na Vás pěli samou chválu. Měli jsme štěstí, že jsme na Vás narazili. Vystupování bylo profesionální a přístup byl příjemný. Budu Vás všude doporučovat, Díky Pavel a Štěpánka
Pavel Korda

ženich

Blueband jednoznačně doporučujeme!!! Byli perfektní součástí naší svatební párty, zatančili jsme si, zazpívali jsme si. Zahrají v podstatě cokoli, české, anglické, francouzské, každý si jistě přijde na své.
Lenka a Jirka Kosovi

novomanželé

My měli díky Blueband svatbu ještě lepší, než jsme doufali. Chválím komunikaci, repertoár, hudbu i zpěv. Jedině doporučuji, pokud chcete kvalitu. Dala bych si to celé ještě jednou.
Radka Řoutilová

nevěsta

Svatba 1

Chcete s námi protančit večer?

Rádi se vám ozveme a nabídneme kousek z toho, co umíme.

Mgr. et Mgr. Jiří Matějka

+420 608 701 500
poptavka@blueband.cz

Sledujte nás

Poptat termín