BLUEBAND

Kapela na večírek

BLUEBAND

Kapela na večírek

BLUEBAND

Kapela na večírek

BLUEBAND

Kapela na večírek

Blueband jako kapela na večírek

Večírek, firemka, párty, event, oslava a cokoliv dalšího vás napadne, jsme ukryli na tuto stránku. Pokud nejste pořadatelé plesu, nebo nechystáte svatební oslavy, jste zde správně. Rádi přijedeme pobavit i vaše kolegy nebo kamarády a nemusí to být jen před Vánoci. Dobrá párty se dá uspořádat v podstatě kdykoliv. Pro tuto příležitost doporučujeme všechny tři sestavy. Na většině večírků bude ideální naše čtyřka – Xband, do velkých sálů patří jistojistě velký Blueband a pro ty nejmenší prostory máme stále v záloze Duo. Myslíme opravdu na každého.

Čtyřčlenná sestava

Stejně jako u svatby, i v případě večírku nejraději nabízíme čtyřčlennou sestavu XBand. Ptáte se proč? Má velice široký repertoár, je zábavná, má všechny dechové nástroje, je ekonomicky zajímavá a tak dále. Šikovná zpěvačka je standardem a s ní pravidelná nálož novinek z domova i ze světa. Máme vlastní techniku, umíme se diskrétně připravit v průběhu probíhajícího večírku. Od příjezdu do zahájení produkce si nás většina hostů ani nevšimne. Prostě ideál.

zpěvačkazpěváksaxofontrubkatrombonklávesyklávesy

Sedmičlenná sestava

Blueband je ideální sestava na velký večírek, párty nebo firemní ples. Tam, kde je sál a podium, jsme jako doma, ale zvládneme hrát i v menších prostorech. Bude nám potěšením pobavit právě vaše kolegy a hosty, stejně jako se nám to podařilo mnohokrát před vámi. Jako v případě plesů, menší akce zvládneme zařídit včetně techniky a ty velké domluvíme s vaším zvukařem. Pojďme na to, párty začíná.

zpěvačkazpěváksaxofontrubkatrombonbaskytaraelektrická kytaraklávesybicí

Duo

Duo je tu pro nejmenší akce, ale je ideální i v situacích, kde čekáte pokojnou atmosféru. Skvěle zapadneme do restaurací, na zahrady, rauty, výstavy a další eventy, kde se bez hudebního doprovodu nemůžete obejít. Nejmenší u nás neznamená ošizené. I ve dvou vytvoříme příjemnou atmosféru, abyste si to pořádně užili. Spoustu nástrojů bohužel musíme nechat doma, a to je škoda, nicméně věříme, že i tak budete spokojeni.

zpěvačkazpěváksaxofonklávesyklávesy

Na co se často ptáte

Kterou kapelu si mám vybrat?

V případě večírku je i pro nás hodně těžké vybrat tu nejlepší sestavu pro vaše potřeby. Možné vodítko: firemní ples Blueband, běžný vačírek v rozumně velkém prostoru Xband.

Co všechno hrajete?

Jednoduše skoro všechno. České i zahraniční písničky, hity i everegreeny. Seznam skladeb najdete na stránce Repertoár.

Kde všude hrajete?

Naším domovem je sice Vysočina, ale máme rádi i jiná místa v ČR. Hráváme pravidelně v Praze, Brně, Táboře, Českých Budějovicích, ve Znojmě, ale i Olomouci. Zkrátka kdekoli, kde nás mají rádi. Nebráníme se ani výletům do zahraničí.

Máte nějaké technické požadavky?

Malé a střední akce zvládneme vlastními silami. Velké akce ve spolupráci. Pokud máte svého zvukaře, předejte mu prosím náš stage plán. Pokud si nejste jisti, ozvěte se.

Hrajete také venku?
Ano, pokud u toho neumrzneme. Máme ale zásadní požadavek na nějaké zastřešení. Střecha, pergola, párty stan a podobně. Může to být ochrana před rychlou letní bouřkou, ale je to hlavně ochrana před sluncem a večerní vlhkostí.
Jak dlouho dopředu máme upřesnit podrobnosti?

Pro nás je ideální, když se ozvete ještě tři až pět dnů před akcí. Všechno si zrekapitulujeme a nám to umožní dobře se domluvit. Napište prosím e-mail nebo zavolejte po 16. hodině na telefonní číslo 608 701 500.

Kdy přijedete?

Přibližně hodinu a půl před zahájením produkce. Diskrétně postavíme a můžeme začít. Sláva digitálním technologiím.

Jak dlouho hrajete?

Na začátku se domluvíme a délka produkce je cca 6 hodin.

Repertoár

Repertoár dělá kapelu, proto každý rok připravujeme nové a nové písničky tak, aby to bavilo nás i vás. Výčet je širší než delta Amazonky a pokrývá mnoho žánrů a stylů. Vybíráme z něj pečlivě na každé akci podle konkrétního obsazení kapely a hlavně podle toho, jak se zrovna bavíte. Hrajeme zejména:

  • zahraniční pop (Robbie Williams, Joe Cocker, Amy Winehouse, Tina Turner, Whitney Houston, Michael Jackson, Bruno Mars, Lady Gaga...)
  • český pop (Karel Gott, Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Jiří Korn, Chinaski, Krištof...)
  • standardní tance (waltz, slowfox, foxtrott, rock'n'roll...)
  • latinsko-americké tance (tango, rumba, samba...)
  • českou klasiku (polka, valčík)

Fotografování

Postaráme se o zachycení těch nejzajímavějších okamžiků vaší společenské události. Zařídíme pro vás:

  • fotografování svatby
  • fotografování plesu
  • fotografování večírku

Chcete i video? Doporučíme vám prověřeného profesionála.

Více informací na matejkafoto.cz

Vážený pane Matějko! Děkuji Vám za krásný páteční večer. Vaše kapela má opravdu skvělý repertoár a výborný zvuk. Přestože účastníků bylo méně než jsme zvyklí např. z maturitních plesů, slavnost vyzněla přesně podle našich představ. Zaznamenali jsme pouze kladné ohlasy a doufám, že budeme mít ještě někdy v budoucnu možnost Vás opět pozvat.
Mgr. Hana Havelková

ředitelka školy, Gymnázium Dr. A. Hrdličky

Děkujeme moc moc moc, byli jste skvělí! Chvála padala i z těch nejvyšších sfér, tak gratuluji ;-). Ještě jednou velikánské díky a za rok rozhodně na viděnou, pokud nás budete chtít ;-).
Helena Daňková

Kovosvit MAS

Večírek 1

Stage plán

Pokud budeme účinkovat na větší akci, kde je zajištěno ozvučení, předejte prosím toto schéma svému zvukaři.

OSA

Vaší povinností pořadatelů je řádně nahlásit hudební produkci na OSA a k tomu potřebujete znát i náš playlist.

Chcete s námi protančit večer?

Rádi se vám ozveme a nabídneme kousek z toho, co umíme.

Mgr. et Mgr. Jiří Matějka

+420 608 701 500
poptavka@blueband.cz

Sledujte nás

Poptat termín