BLUEBAND & HOST

BOŽSKÝ KAREL COVER

BLUEBAND & HOST

BOŽSKÝ KAREL COVER

BLUEBAND & HOST

BOŽSKÝ KAREL COVER

BLUEBAND & HOST

BOŽSKÝ KAREL COVER

Pozvěte na svůj ples zpěváka Michaela Malého i s naší živou kapelou a nechte se unést nejslavnějšími písněmi Karla Gotta. Michael je uznávaný zpěvák a interpret, který umí dát Gottovým písním nový rozměr.

Během 30–60minutového programu uslyšíte nejoblíbenější hity jako Lady Karneval, Být stále mlád, Kdepak ty, ptáčku, hnízdo máš a mnoho dalších. Společně s naší výbornou kapelou vám Michael Malý připraví nezapomenutelný hudební zážitek.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost okusit kouzlo zlaté éry české populární hudby v podání znamenitého zpěváka. Objednejte si Michaela Malého jakožto Božský Karel Cover společně s naší kapelou!

Zavřete oči a zaposlouchejte se společně s námi do největších pecek Gottovy kariéry

 • Stokrát chválím čas
 • Mít tvou dlaň (I Can’t Help Falling in Love)
 • Má pouť (My Way)
 • Když milenky pláčou (Annies Song)
 • Bum, bum, bum (Dám dělovou ránu)
 • Trezor
 • Zůstanu svůj (Du wirst es sein)
 • Lady Karneval
 • Být stále mlád
 • Pokaždé

Proč využít tuto nabídku

 • Získáte vystoupení, které potěší všechny hosty
 • Podpoříte atmosféru svého plesu
 • Máte to bez starostí – veškerou produkci přebírá kapela Blueband
 • Ušetříte sebe i hosty složité přestavby pódia, která narušuje ples
 • Ušetříte!

Na co se často ptáte

Na co všechno hrajete?

Nástrojové obsazení kapely je klasická rytmika (bicí, basa, kytara, klávesy) a dechová sekce (saxofon, trubka, trombon)

Co všechno hrajete?

Jednoduše všechno. České i zahraniční písničky, hity i everegreeny. Seznam skladeb najdete v sekci Repertoár. Snažíme se, abychom vás neomrzeli, proto přidáváme každý rok nové a aktuální pecky.

Kde všude hrajete?
Našim domovem je Vysočina, ale máme rádi i jiná místa v ČR. Hráváme pravidelně v Praze, Brně, Táboře, Českých Budějovicích, ve Znojmě, ale i v Olomouci. Zkrátka kdekoli, kde nás mají rádi. Nebráníme se ani výletům k našim sousedům. Napište a probereme to.
Kdy přijedete?
Přibližně 2 hodiny před zahájením plesu, resp. hodinu před začátkem vpouštění hostů do sálu.
Co budete potřebovat?
Zejména kontakt na správce objektu, ve kterém se ples koná. V případně maturitního plesu také jednoho člověka ze třídy, se kterým budeme řešit hudbu, moderování a všechny další požadavky.
Máte nějaké technické požadavky?
Na malé akce si přivezeme všechno svoje. V případě velkých nás prosím propojte se svým zvukařem. Snadné, že? Nemáte? Žádné obavy, rádi doporučíme profíky na vše, co budete potřebovat.
Co je to OSA a kdo ji platí?

Poplatky Ochrannému svazu autorskému jsou povinné a hradí je pořadatel. Seznam písní, který k podání žádosti potřebujete, najdete zde.

Na co vše musím pamatovat jako maturant?
Pár tipů z pohledu kapely: Máme kapelu? Má kapela na co hrát (aparatura)? Máme moderátora? Má moderátor přes co mluvit (mikrofon, aparatura)? Máme jak pustit hudbu pro nástup a vystupující, např. předtaneční (aparatura, přehrávač a osoba, která to udělá)? Pokud budeme dělat diskotéku, máme ji jak pustit? Většina DJ nemá aparaturu, resp. ji s sebou na plesy obvykle nevozí. Máme vyřešené a zaplacené poplatky OSA? Se spoustou těchto věcí vám dokážeme pomoci, vše je o domluvě.
Jakou formou chcete zařídit občerstvení?

Je to hodně na domluvě, ale protože někteří z nás často vyráží už mezi 14.00 – 16.00, nemáme šanci se najíst. Proto je ideální teplá večeře dle možností objektu hned po zvukové zkoušce (kolem 19.00) nebo v době nástupu (na maturitním plese). Pití hlavně nealko, ale víte jak ;-).

Pustíte nám nástup?

Ano, stačí si tuto službu objednat a dodat požadované podklady včas (alespoň den předem) a v dobré kvalitě. Standardně s sebou žádný přehrávač multimédií nevozíme. Nemáme proč. Ideální je zaslat předem, například pomocí www.uschovna.cz, www.dropbox.com, ve formátu MP3 nebo WAV a pojmenované ve tvaru 01_Prijmeni_Jmeno.mp3 – bez diakritiky.

Máme na plese další vystupující. Co když budou potřebovat něco pustit?

Pokud se ozvou a domluví přímo s námi, nebude to problém. Pokud mají něco (třeba telefon nebo tablet) do čeho lze zasunout 3,5 mm jack (redukci na iPhone a iPad vozíme), jsme všichni v pohodě. Pokud to pošlou předem e-mailem (jirik@blueband.cz), je to taky super. Pokud spoléhají jen na USB flash disk a my o tom nevíme, nemusí to dopadnout dobře. Nemáme důvod standardně vozit počítač a HW přehrávač v mixážním pultu je velmi vybíravý. Uvědomte si prosím, že MP3 či WAW jsou formáty s mnoha parametry (samplovací frekvence, bitová hloubka…). Největším nepřítelem je stále diakritika, MP3 tagy, mix formátů (mp4, flac apod.) a extrémně dlouhá jména souborů (typicky po grabování hudby z YouTube).

Zařídíte nám moderátora?

Ano, a moc rádi. Pošleme vám dotazníček, aby se na nic nezapomnělo.

Půjčíte nám mikrofon pro moderátora, pokud nebude od vás?

Můžete si ho pronajmout, nicméně dobří maturitní moderátoři mívají mikrofon vlastní. Zeptali jste se svého?

Pronajmete nám aparaturu pro následnou discopárty?

To záleží na mnoha faktorech, určitě se nebojte zeptat, ale nedokážeme to slíbit vždy a všem.

Budeme promítat veselé video. Pustíte nám k tomu zvuk?

Může nastat problém se vzdáleností. Pokud o tom víte, raději se ozvěte předem, ale problém to není, pokud chcete připojit vlastní počítač s výstupem 3,5 mm jack, tak to zvládneme.

Chcete s námi protančit večer?

Rádi se vám ozveme a nabídneme kousek z toho, co umíme.

Mgr. et Mgr. Jiří Matějka

+420 608 701 500
poptavka@blueband.cz

Sledujte nás

Poptat termín