BLUEBAND

Kapela na maturák

BLUEBAND

Kapela na maturák

BLUEBAND

Kapela na maturák

BLUEBAND

Kapela na maturák

BLUEBAND

Kapela na maturák

Nech si zahrát i odmoderovat maturák od skvělé české kapely

Chceš zažít nezapomenutelný večer plný hudby, zábavy a vzpomínek? Pak si nech udělat maturák na míru od kapely, která ví, co je trendy a rozproudí atmosféru každé maturitní párty.

Proč si vybrat Blueband?

Odehráli jsme už stovky maturáků a známe všechny oblíbené hity i klasiky, které rozpálí parket. Máme široký repertoár, který potěší především vás maturanty, ale samozřejmě myslíme i na vaše nejbližší.

Máme partnery s profesionální technikou, která vám zaručí nezapomenutelný zážitek. Nezáleží na tom, jak velký je sál nebo jak moc náročná je akustika, my vám dodáme bombastický zvuk se skvělou světelnou šou.
MB Servis Production

Chcete projekci, famózní video nebo perfektní fotky jako vidíte níže v galerii?
BB Media Productions

Moderujeme celý večer

Maturitní večer vám odmoderujeme od zahájení přes nástup až po půlnočko. Zajistíme, aby vše probíhalo hladce a bez zbytečných prodlev a postaráme se, aby vše krásně navazovalo. Pomůžeme s organizací a vyplníme každou nechtěnou mezeru.

Moderátor je průvodce večerem a má značný podíl na jeho úspěchu. Musí vědět, co se bude dít, musí být pohodář se smyslem pro humor. Musí umět pohotově reagovat na změny a vybruslit z každé situace. Je docela na nic, když moderátor slavnostně uvede kapelu, která sedí v šatně nebo zahájí půlnoční maturitní překvapení bez maturantů (ano, i to se nám stalo). A hlavně musí vědět „jak to chodí“. Proto pro vás takového člověka máme.

Na co se často ptáte

Na co všechno hrajete?

Nástrojové obsazení kapely je klasická rytmika (bicí, basa, kytara, klávesy) a dechová sekce (saxofon, trubka, trombon)

Co všechno hrajete?

Jednoduše všechno. České i zahraniční písničky, hity i everegreeny. Seznam skladeb najdete v sekci Repertoár. Snažíme se, abychom vás neomrzeli, proto přidáváme každý rok nové a aktuální pecky.

Kde všude hrajete?
Našim domovem je Vysočina, ale máme rádi i jiná místa v ČR. Hráváme pravidelně v Praze, Brně, Táboře, Českých Budějovicích, Kolíně, Znojmě, ale i v Olomouci. Zkrátka kdekoli, kde nás mají rádi. Nebráníme se ani výletům k našim sousedům. Napište a probereme to.
Kdy přijedete?
Přibližně 2 hodiny před zahájením plesu, resp. hodinu před začátkem vpouštění hostů do sálu.
Co budete potřebovat?
Zejména kontakt na správce objektu, ve kterém se ples koná. V případně maturitního plesu také jednoho člověka ze třídy, se kterým budeme řešit hudbu, moderování a všechny další požadavky.
Na co vše musím pamatovat jako maturant?
Pár tipů z pohledu kapely: Máme kapelu? Má kapela na co hrát (aparatura)? Máme moderátora? Má moderátor přes co mluvit (mikrofon, aparatura)? Máme jak pustit hudbu pro nástup a vystupující, např. předtaneční (aparatura, přehrávač a osoba, která to udělá)? Pokud budeme dělat diskotéku, máme ji jak pustit? Většina DJ nemá aparaturu, resp. ji s sebou na plesy obvykle nevozí. Máme vyřešené a zaplacené poplatky OSA? Se spoustou těchto věcí vám dokážeme pomoci, vše je o domluvě.
Máte nějaké technické požadavky?
Na malé akce si přivezeme všechno svoje. V případě velkých nás prosím propojte se svým zvukařem. Snadné, že? Nemáte? Žádné obavy, rádi doporučíme profíky na vše, co budete potřebovat.
Jakou formou chcete zařídit občerstvení?

Je to hodně na domluvě, ale protože někteří z nás často vyráží už mezi 14.00 – 16.00, nemáme šanci se najíst. Proto je ideální teplá večeře dle možností objektu hned po zvukové zkoušce (kolem 19.00) nebo v době nástupu (na maturitním plese). Pití hlavně nealko, ale víte jak ;-).

Zařídíte nám moderátora?

Ano, a moc rádi. Pošleme vám dotazníček, aby se na nic nezapomnělo.

Co je to OSA a kdo ji platí?

Poplatky Ochrannému svazu autorskému jsou povinné a hradí je pořadatel. Seznam písní, který k podání žádosti potřebujete, najdete zde.

Od začátku plánování našeho plesu jsme věděli, že něco tak důležitého, jako je kapela, rozhodně nechceme podcenit. Po delším rozvažování padla volba Bluebandu. A že to byla volba správná! Na všem se dalo předem skvěle dohodnout a bylo znát, že jednáme s profesionály. Na samotnou akci dorazil skvěle fungující tým plný úžasných lidí, který dokázal nastolit tu správnou atmosféru pořádného „maturáku.” Skvělé muzikantské, ale i moderátorské výkony potvrzovala nejenom chvála publika, více však dotazy: „Kdo že to vlastně hraje? Je to super!” Celé kapele v čele s p. Matějkou srdečně děkujeme! Byla to show!

Jakub Čekal

4.A Gymnázium Pelhřimov

Hrají všechno živě, mají kvalitní repertoár, talentovaní a zkušení muzikanti, hrajou oproti konkurenci téměř bez přestávek. Komunikace na jedničku. Vybrali jsme na maturitní ples a nelitujeme!

Marek Bedřich

Maturant

Dobrý den, chtěli bychom Vám moc poděkovat za super atmosféru, kterou jste vytvořili na našem maturitním plese. Ohlasy lidí byly jen pozitivní a doufáme, že zase někdy zavítáte na nějaký ples do Čáslavi. Ještě jednou děkujeme.
Oktáva

Gymnázium Čáslav

Ještě jednou bychom vám chtěli upřímně poděkovat za nezapomenutelný zážitek na našem maturitním plese. Vaše vystoupení a skvělý hudební vkus vytvořily atmosféru, která nám umožnila užít si každý okamžik tohoto speciálního večera. Díky vám jsme tancovali, smáli se a tvořili nezapomenutelné vzpomínky. Vaše schopnost přizpůsobit se našim hudebním preferencím a udržet dobrou náladu byla obdivuhodná. Děkujeme vám za to, že jste nám pomohli zakončit naši středoškolskou éru tak úžasným způsobem.

Roman Fiala

4.B Gymnázium Pelhřimov

Výborná kapela pro maturitní ples! Za mě: kvalitní repertoár, talentovaní a zkušení muzikanti, hrajou oproti konkurenci téměř bez přestávek, to mě hodně mile překvapilo, muzikanti od srdce, zpěvačka s nádherným hlasem a samozřejmě výborná komunikace, která je opravdu na jedničku. Kluci děkujeme ❤️

Marcus Burian

MB Servis Production

Stage plán

Pokud budeme účinkovat na větší akci, kde je zajištěno ozvučení, předejte prosím toto schéma svému zvukaři.

OSA

Vaší povinností pořadatelů je řádně nahlásit hudební produkci na OSA a k tomu potřebujete znát i náš playlist.

Chcete s námi protančit večer?

Rádi se vám ozveme a nabídneme kousek z toho, co umíme.

Mgr. et Mgr. Jiří Matějka

+420 608 701 500
poptavka@blueband.cz

Sledujte nás

Poptat termín